Clickbait – zwiastun serialu Netflixa o internetowych zagrożeniach

}

Data: 12 sierpnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Netflix udostępnił pełną zapowiedź limitowanego serialu Clickbait, który ukaże nam mroczne strony internetu i jego użytkowników.

Ta ośmioodcinkowa seria to fascynujący thriller z grą o wysoką stawkę, który bada sposoby, w jakie napędzane są nasze impulsy w świecie internetu. Ujawni on jak wielka różnica jest pomiędzy światem rzeczywistym, a tym jaki kreujemy wirtualnie.

Clickbait opowie o losach Nicka Brewstera (w tej roli Adrian Grenier), ojca, męża i brata, który pewnego dnia nagle znika. Niedługo po tym wydarzeniu w internecie pojawia się filmik, na którym pobity Nick trzyma kartkę z napisem – Znęcam się nad kobietami. Przy 5 mln wyświetleń umrę. Nie wiadomo czy to groźba czy wyzwanie? Podczas, gdy wyświetlenia niebezpiecznie zaczynają rosnąć siostra i żona Nicka starają się go odnaleźć. Poszukiwania odkryją jednak ciemną stronę Nicka, o której istnieniu nie mieli pojęcia.

Premiera serialu Clickbait już 25 sierpnia 2021 roku.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Dickinson – produkcja odnowiona na 3. sezon!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.