Dickinson – produkcja odnowiona na 3. sezon!

}

Data: 9 października 2020

a

Kategorie: Newsy

Włodarze platformy Apple TV+ podjęli ważną decyzję. Zdecydowali albowiem o odnowieniu serialu Dickinson na kolejny, trzeci już sezon, jeszcze przed styczniową premierą drugiej serii.

Informacja ta pojawiła się wraz z opublikowaniem pierwszej zapowiedzi drugiego sezonu. Możecie zobaczyć ją poniżej. Premiera nowych epizodów już 8 stycznia 2021 roku.

Fabuła serialu osadzona jest w czasach, w których żyła amerykańska poetka Emily Dickinson. Ujrzymy sztywne wiktoriańskie normy społeczne i rodzinne, którym z całych sił przeciwstawiała się zbuntowana młoda kobieta. Zobaczymy jak wielką walkę musiała ona podjąć, aby głos kobiet wreszcie został usłyszany.

Autorką scenariusza jest Alena Smith. W rolach głównych występują Hailee Steinfeld, Wiz Khalifa, Toby Huss, Adrian Enscoe, Anna Baryshnikov, Jane Krakowski i Ella Hunt. W drugim sezonie gościnnie pojawią się Nick Kroll, Timothy Simons, Ayo Edebiri, Pico Alexander, Will Pullen i Finn Jones.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  AMC publikuje plakat 7. sezonu Fear the Walking Dead - jest też nowy zwiastun

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.