Shining Vale – Judith Light dołącza do obsady komediowego horroru Starz

}

Data: 11 sierpnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Komediowa seria z elementami horroru Shining Vale, nad która pracuje stacja Starz dalej kompletuje swoją obsadę. Najnowszym nabytkiem jest aktorka Judith Light.

Light kojarzyć możecie z serialu Transrodzic czy Wybory Paytona Hobarta. W serialu Starz odegra jedną z kluczowych ról. Wcieli się w Joan, matkę Pat, która od dawna zmaga się z chorobą psychiczną, a za popadnięcie w nią obwinia swoją córkę. Joan jest próżna, roszczeniowa i bardzo krytyczna w stosunku do Pat, która w swojej przyszłości pragnie tylko jednego – aby nie stać się taką samą kobietą jak jej matką, co niestety jest dość realne.

Shining Vale opowie o dysfunkcyjnej rodzinie, która przenosi się z miasta do małego miasteczka. Zamieszkują w domu, w którym niegdyś doszło do strasznych rzeczy. Nie mają jednak o tym bladego pojęcia. Obecność nadprzyrodzonego bytu zauważa tylko Pat, która początkowo myśli, że ma depresję lub coś ją opętało. Objawy jednego i drugiego są jednak takie same.

W Pat wcieli się Courteney Cox. W obsadzie serialu znajdują się także Greg Kinnear jako Terry, Mira Sorvino jako Rosemary, Merrin Dingey jako Kam, przyjaciel Pat, Gus Birney i Dylan Gage – oboje wcielają się w nastoletnie dzieci Pat i Terry’ego – Gahnorę i Jake’a. 

Źródło: Deadline

ZOBACZ TEŻ  Paragraf-22 - zwiastun serialu wojennego z George Clooneyem!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.