Atomówki – Chloe Bennet rezygnuje z roli Bójki

12 sierpnia 2021 | Newsy

Produkcja powstającego dla The CW aktorskiego serialu o Atomówkach znaczącą się przedłużyła, bowiem dotychczasowy materiał pilota nie przypadł do gustu włodarzom stacji i cały proces produkcyjny musi ruszyć od nowa. To przesunięcie spowodowało, iż Chloe Bennet musiała podjąć decyzję o rezygnacji.

Chloe Bennet miała zagrać dorosłą wersję jednej z Atomówek – Bójkę. Tak się jednak nie stanie. Aktorka z powodu konfliktów w harmonogramie opuściła projekt, który jak widać ma coraz większe problemy. Jesienią odbyć ma się casting na nową odtwórczynię postaci Bójki.

daisy shield 681x399 1
Chloe Bennet

Aktorskie Atomówki ukazać mają nam tytułowe trio jako rozczarowane życiem dwudziestokilkulatki uważające, iż straciły dzieciństwo na walce z przestępcami. Jednak kiedy na horyzoncie pojawi się nowe niebezpieczeństwo, będą musiały zjednoczyć się na nowo, bowiem świat potrzebuje ich teraz bardziej niż kiedykolwiek. W roli Bajki zobaczymy Dove Cameron, a Brawurkę sportretuje Yana Perrault.

Źródło: Variety

ZOBACZ TEŻ  Atomówki – oficjalna grafika promująca serial

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram