Atomówki – Chloe Bennet rezygnuje z roli Bójki

}

Data: 12 sierpnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Produkcja powstającego dla The CW aktorskiego serialu o Atomówkach znaczącą się przedłużyła, bowiem dotychczasowy materiał pilota nie przypadł do gustu włodarzom stacji i cały proces produkcyjny musi ruszyć od nowa. To przesunięcie spowodowało, iż Chloe Bennet musiała podjąć decyzję o rezygnacji.

Chloe Bennet miała zagrać dorosłą wersję jednej z Atomówek – Bójkę. Tak się jednak nie stanie. Aktorka z powodu konfliktów w harmonogramie opuściła projekt, który jak widać ma coraz większe problemy. Jesienią odbyć ma się casting na nową odtwórczynię postaci Bójki.

daisy shield 681x399 1
Chloe Bennet

Aktorskie Atomówki ukazać mają nam tytułowe trio jako rozczarowane życiem dwudziestokilkulatki uważające, iż straciły dzieciństwo na walce z przestępcami. Jednak kiedy na horyzoncie pojawi się nowe niebezpieczeństwo, będą musiały zjednoczyć się na nowo, bowiem świat potrzebuje ich teraz bardziej niż kiedykolwiek. W roli Bajki zobaczymy Dove Cameron, a Brawurkę sportretuje Yana Perrault.

Źródło: Variety

ZOBACZ TEŻ  Atomówki są dalej w fazie pilota

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.