Chucky znowu morduje! Zobaczcie pełną zapowiedź serialu SyFy

}

Data: 26 lipca 2021

a

Kategorie: Newsy

Podczas Comic Con@Home opublikowany został oficjalny zwiastun serialu Chucky, który uzupełnia materiał ukazany na dotychczasowych teaserach.

Za serial odpowiada Don Mancini. Produkcja ta jest bezpośrednią kontynuacją pełnometrażowych filmów o morderczej laleczce. Utrzymuje ich charakterystyczny klimat, który charakteryzuje się połączeniem niepokojących i pełnych grozy momentów z humorystycznymi elementami.

Akcja serialu osadzona jest w idyllicznym amerykańskim miasteczku. Laleczka pojawia się na podmiejskiej wyprzedaży i w tym czasie dochodzi w mieście do przerażających morderstw. Poznamy prawdę o pochodzeniu demonicznej laleczki, a także ujrzymy starych i nowych wrogów i sojuszników Chucky’ego.

Jej nowym kompanem będzie Jake Webber, w tej roli Zackary Arthur, który kupuje Chucky’ego na wspomnianej wyprzedaży. Gdy dowiaduje się kim lalaeczka tak naprawdę jest, chłopiec zaczyna tracić zmysły.

Premiera serialu Chucky już 12 października 2021 roku.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  House of the Dragon – Fabien Frankel dołącza do obsady

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.