Chucky znowu morduje! Zobaczcie pełną zapowiedź serialu SyFy

26 lipca 2021 | Newsy

Podczas Comic Con@Home opublikowany został oficjalny zwiastun serialu Chucky, który uzupełnia materiał ukazany na dotychczasowych teaserach.

Za serial odpowiada Don Mancini. Produkcja ta jest bezpośrednią kontynuacją pełnometrażowych filmów o morderczej laleczce. Utrzymuje ich charakterystyczny klimat, który charakteryzuje się połączeniem niepokojących i pełnych grozy momentów z humorystycznymi elementami.

Akcja serialu osadzona jest w idyllicznym amerykańskim miasteczku. Laleczka pojawia się na podmiejskiej wyprzedaży i w tym czasie dochodzi w mieście do przerażających morderstw. Poznamy prawdę o pochodzeniu demonicznej laleczki, a także ujrzymy starych i nowych wrogów i sojuszników Chucky’ego.

Jej nowym kompanem będzie Jake Webber, w tej roli Zackary Arthur, który kupuje Chucky’ego na wspomnianej wyprzedaży. Gdy dowiaduje się kim lalaeczka tak naprawdę jest, chłopiec zaczyna tracić zmysły.

Premiera serialu Chucky już 12 października 2021 roku.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  House of the Dragon – Fabien Frankel dołącza do obsady

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram