House of the Dragon – Fabien Frankel dołącza do obsady

}

Data: 16 kwietnia 2021

a

Kategorie: Newsy

W dalszym ciągu powiększa się obsada prequelowego spin-offa Gry o tron noszącego tytuł House of the Dragon. Swój angaż otrzymał właśnie aktor Fabien Frankel, którego możemy obecnie podziwiać w serialu Netflixa Wąż.

Frankel wcieli się w jedną z kluczowych postaci. Odegra rolę ser Cristona Cole’a, członka Gwardii Królewskiej króla Viserysa I Targaryena.

House of the Dragon składać ma się z dziesięciu odcinków. Jego akcja rozegra się na 300 lat przed wydarzeniami z oryginalnego serialu i opowie nam historię powstania i upadku rodu Targaryen, jedynej rodziny smoczych władców.

W obsadzie są także Paddy Considine jako król Viserys I, Matt Smith jako książę Daemon Targaryen, Olivia Cooke jako Alicent Hightower, Emma D’Arcy jako księżniczka Rhaenyra Targaryen, Rhys Ifans jako Otto Hightower, Steve Toussaint jako Lord Corlys Velaryon, Eve Best jako księżniczka Rhaenys Velaryon i Sonoya Mizuno jako Mysaria.

Premiera serialu House of the Dragon zaplanowana jest na 2022 rok.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  House of the Dragon – rozpoczęła się produkcja spin-offu Gry o tron!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.