Dexter – jego Dark Passenger powróci!

26 lipca 2021 | Newsy

Podczas minionego Comic-Con@Home na panelu poświęconym kolejnemu sezonowi serialu Dexter ujawniono oficjalny tytuł odrodzonej produkcji oraz jej dokładną datę premiery.

Nowy Dexter zadebiutuje jako Dexter: New Blood. Poniższa zapowiedź zdradza nam, iż mroczne żądze Morgana znowu wygrają i powróci jego Dark Passenger.

Akcja serialu rozgrywa się 10 lat po wydarzeniach z ósmego, wtedy finałowego sezonu. Dexter zaginął w huraganie Laura. Okazuje się jednak, iż przeżył i teraz ma nową tożsamość. Jako Jim Lindsay pracuje w sklepie w małym miasteczku Iron Lake w stanie Nowy Jork. Pragnie rozpocząć nowe życie, jednak w obliczu nieoczekiwanych wydarzeń, jakie rozgrywają się w tej małej społeczności, wyjście na zewnątrz jego Dark Passengera wydaje się nieuniknione.

Premiera serialu Dexter: New Blood już 7 listopada 2021 roku na Showtime. Seria składa się z dziesięciu odcinków.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  American Horror Story – tytuł i data premiery nowego sezonu

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram