Chilling Adventures of Sabrina – pierwsze oficjalne zdjęcia z serialu!

Za scenariusz Chilling Adventures of Sabrina odpowiada między innymi showrunner popularnego Riverdale. Obydwie produkcje oparte są na zeszytach od wydawnictwa Archie Comics, a jego dyrektor kreatywny, Roberto Aguirre-Sacasa, jest drugim scenarzystą serialu. Nic więc dziwnego, że tej Sabrinie daleko będzie do komediowej odsłony z Sabriny, nastoletniej czarownicy. Liczymy jednak, że twórcy nie zapomną o kocie imieniem Salem!

Spójrzcie na zdjęcia z serialu!

sabrina1
źródło: Netflix
sabrina 2
źródło: Netflix

Chilling Adventures of Sabrina to mroczna opowieść o dorastaniu Sabriny (Kiernan Shipka), czarownicy w wieku nastoletnim. Stylistyce produkcji bliżej będzie do tej znanej z Dziecka Rosemary czy Egzorcysty. Czyżby twórcy przyszykowali dla nas rasowy horror? Przekonamy się już 26 października 2018 na platformie Netflix.

Pierwszy sezon będzie liczyć 10 odcinków. Każdy z nich pełen będzie przerażających wydarzeń, czarnej magii oraz tajemnej, magicznej wiedzy. Sabrina stawi czoła siłom zła, zarówno, by obronić swoją rodzinę, jak i zwykłych ludzi. Która natura w niej zwycięży – czarownicy czy śmiertelniczki?

 

Producentem serialu jest firma Warner Bros.

Może ci się spodobać również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.