Chilling Adventures of Sabrina – pierwsze oficjalne zdjęcia z serialu!

j
}

Data: 13 sierpnia 2018

a

Kategorie: Newsy

Za scenariusz Chilling Adventures of Sabrina odpowiada między innymi showrunner popularnego Riverdale. Obydwie produkcje oparte są na zeszytach od wydawnictwa Archie Comics, a jego dyrektor kreatywny, Roberto Aguirre-Sacasa, jest drugim scenarzystą serialu. Nic więc dziwnego, że tej Sabrinie daleko będzie do komediowej odsłony z Sabriny, nastoletniej czarownicy. Liczymy jednak, że twórcy nie zapomną o kocie imieniem Salem!

Spójrzcie na zdjęcia z serialu!

sabrina1

źródło: Netflix

sabrina 2

źródło: Netflix

Chilling Adventures of Sabrina to mroczna opowieść o dorastaniu Sabriny (Kiernan Shipka), czarownicy w wieku nastoletnim. Stylistyce produkcji bliżej będzie do tej znanej z Dziecka Rosemary czy Egzorcysty. Czyżby twórcy przyszykowali dla nas rasowy horror? Przekonamy się już 26 października 2018 na platformie Netflix.

Pierwszy sezon będzie liczyć 10 odcinków. Każdy z nich pełen będzie przerażających wydarzeń, czarnej magii oraz tajemnej, magicznej wiedzy. Sabrina stawi czoła siłom zła, zarówno, by obronić swoją rodzinę, jak i zwykłych ludzi. Która natura w niej zwycięży – czarownicy czy śmiertelniczki?

 

Producentem serialu jest firma Warner Bros.

ZOBACZ TEŻ  Sabrina Spellman zawita do Riverdale!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Adrianna Michno

Serialoholiczka, filmoholiczka i fanka obydwu Nolanów. Daje szansę każdej produkcji, jednak biada tym, które ją zawiodą – a chwała tym, które strącą kapcie ze stóp.