Castlevania – 4. sezon finałowym

}

Data: 19 kwietnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Netflix ogłosił koniec swojego niezwykle popularnego serialu anime Castlevania. Ta krwawa produkcja opowiadająca o walce z legendarnym Draculą zakończy się wraz z nadchodzącym czwartym sezonem.

Wraz z tą informacją platforma podała także datę premiery finałowego sezonu. Ostatnia seria składająca się z 10 odcinków zadebiutuje 13 maja 2021 roku. Zobaczcie pierwszą zapowiedź.

Fabuła serialu Castlevania opiera się na grach ze studia Konami. Główny bohater to Trevor Belmont, ostatni z ekskomunikowanego klanu Belmontów, który stara się ocalić Europę Wschodnią przed hordą demonów wysłanych przez hrabiego Draculę.

Jest także dobra wiadomość. Podobno trwają rozmowy nad nową serią, która osadzona zostanie w tym uniwersum. Poznalibyśmy zupełnie nową historię i nowych bohaterów. Czy jednak coś z tego wyjdzie, czas pokaże.

Plakat promujący finałowy sezon.

800x1159 qrr74u

Źródło: bloody-disgusting

ZOBACZ TEŻ  Netflix podrożeje?

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.