źródło: foxnews

Netflix podrożeje?

Jesienią ubiegłego roku Netflix wprowadził podwyżki w abonamentach w Stanach Zjednoczonych oraz w kilku europejskich państwach. Jak sami twierdzą, celem jest zwiększenie finansów na produkcję oryginalnych treści. Jednocześnie firma zapowiedziała, że wyższe ceny na razie nie będą wprowadzane w Polsce.

W Polsce Netflix rozpoczął właśnie testowanie nowego planu taryfowego. Jest to oferta o nazwie Ultra, która zapewnia odbiór w jakości Ultra HD oraz umożliwia oglądanie seriali, filmów i dokumentów na czterech ekranach jednocześnie. Cena za te przyjemności to 63 zł miesięcznie. Ceny pozostałych pakietów nie uległy zmianie, lecz Netflix dokonał w nich znaczących zmian. Korzystając teraz z pakietu Premium (52zł/miesiąc) możemy używać jedynie dwóch ekranów naraz, a nie czterech. W pakiecie Standard (43zł/miesiąc) liczbę urządzeń zmniejszono z dwóch do jednego.

 

netflix cennik1(2)

źródło: wirtualne media

Na razie Netflix oficjalnie nie wypowiada się na temat tego, kiedy i czy w ogóle zmiany w cenniku zostaną wprowadzone. W oficjalnym komunikacie potwierdzono jedynie, że testowanie zmian odbywa się na wybranej grupie użytkowników. Tak więc na razie chyba nie mamy się czym martwić. Poczekamy, zobaczymy.

Może ci się spodobać również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.