Carole Baskin pozywa Netflixa!

}

Data: 3 listopada 2021

a

Kategorie: Newsy

Carole Baskin i jej mąż Howard Baskin złożyli do sądu na Florydzie pozew, w którym pozywają Netflixa i produkującą serial firmę Royal Goode Productions. Chodzi o drugi sezon dokumentalnej produkcji Król tygrysów.

Małżeństwo twierdzi, iż wyrazili zgodę na wykorzystanie ich wizerunku jedynie w pierwszym sezonie serialu, o kontynuacji nie było mowy. Tym bardziej, iż w umowie jaką podpisali Baskinowie Król tygrysów figuruje jako film dokumentalny.

Carole Baskin to wielka działaczka na rzecz ochrony dużych kotów. Serial zwrócił uwagę na jej działalność i na to w jaki sposób walczyła przeciw Joe Exoticowi. Z drugiej jednak stronu postawił ją w niezbyt przychylnym świetle sugerując m.in. to, że może mieć coś wspólnego z zaginięciem swojego pierwszego męża.

Baskinowie domagają się usunięcia scen z ich udziałem. Jednak to nie wszystko. Carole chce walczyć także o swoje dobre imię. Uważa bowiem, iż serial, który ukazać miał jej walkę o duże koty, bardziej skupił się na Exoticu, który wyrósł wręcz na bohatera.

Premiera drugiego sezonu Króla tygrysów 17 listopada 2021 roku.

Źródło: Wirtualne Media

ZOBACZ TEŻ  Ted Lasso – zwiastun 2. sezonu

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.