Ted Lasso – zwiastun 2. sezonu

}

Data: 22 czerwca 2021

a

Kategorie: Newsy

Apple TV+ prezentuje zapowiedź 2. sezonu swojej sportowej komedii Ted Lasso. Jason Sudeikis powraca w roli tytułowego trenera.

Ted Lasso to trener futbolu amerykańskiego na poziomie uniwersyteckim. Niespodziewanie zostaje on zatrudniony jako szkoleniowiec AFC Richmond, drużyny występującej w najwyższej klasie rozgrywkowej w piłce nożnej w Anglii. Jego pracy nie ułatwia jednak fakt, że do tej pory nie miał on praktycznie żadnego doświadczenia z tym sportem, toteż wiele rzeczy z którymi musi się zmierzyć jest dla niego nowością.

W nowym sezonie zobaczymy jak drużyna AFC Richmond będzie podnosić się po porażce. W powrocie grupy do Premier League Tedowi pomoże Rebecca, w tej roli ponownie Hannah Waddingham.

Pierwszy sezon zebrał mnóstwi pozytywnych opini, otrzymał także Złotego Globa dla najlepszego aktora. Sukces ten zapewnił mu wczesne odnowienie na sezon trzeci.

Premiera nowych epizodów serialu Ted Lasso już 23 lipca 2021 roku.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Truth Be Told – zwiastun 2. sezonu kryminału od Apple TV+

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.