Ted Lasso – produkcja 3. sezonu ruszy w przyszłym roku

}

Data: 2 listopada 2021

a

Kategorie: Newsy

Phil Dunster, aktor wcielający się w serialu Ted Lasso w Jamiego Tartta, w niedawnym wywiadzie potwierdził, iż Apple TV+ i Warner Bros. Television planują rozpocząć produkcję trzeciego sezonu wraz z końcem stycznia 2022 roku.

Aktor ujawnił także, iż na chwile obecną nie ma dostępu do scenariusza i nie wie co wydarzy się w nadchodzącym sezonie.

Ted Lasso, w rej roli Jason Sudeikis, to trener futbolu amerykańskiego na poziomie uniwersyteckim. Niespodziewanie zostaje on zatrudniony jako szkoleniowiec AFC Richmond, drużyny występującej w najwyższej klasie rozgrywkowej w piłce nożnej w Anglii. Jego pracy nie ułatwia jednak fakt, że do tej pory nie miał on praktycznie żadnego doświadczenia z tym sportem, toteż wiele rzeczy z którymi musi się zmierzyć jest dla niego nowością.

Drugi sezon serialu Ted Lasso zadebiutował w lipcu tego roku. Produkcja zebrała wiele nagród i nominacji, w tym Złoty Glob dla najlepszego aktora komediowego i nagrodę Emmy dla najlepszego serialu komediowego.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  O-T Fagbenle jako Obama w nowym serialu Showtime

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.