Good Omens – ekipa jest już na planie 2. sezonu

}

Data: 3 listopada 2021

a

Kategorie: Newsy

Platforma Amazon Prime Video potwierdziła, iż w Szkocji rozpoczęła się produkcja drugiego sezonu serialu Good Omens będącego adaptacją powieści Neila Gaimana i Terry’ego Pratchetta.

Wraz z ta informacją w sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia z planu. Widzimy na nich Michaela Sheena w roli anioła Aziraphale’a i Davida Tennanta jako demona Crowley’a.

W tym sezonie przeżyjemy nowe przygody ze starymi przyjaciółmi. Rozwiążemy tajemnicze zagadki, a także spotkamy zupełnie nowych ludzi – żywych, umarłych i innych – anioły i demony. – powiedział Gaiman w swoim oświadczeniu

Good Omens opowiada o współpracy anioła i demona, którzy połączyli siły, aby powstrzymać nadchodzącą apokalipsę. Na Ziemi pojawili się już Czterej Jeźdźcy Apokalipsy, a to nie wróży nic dobrego. Nowi sojusznicy muszą jak najszybciej odnaleźć zaginionego Antychrysta, chłopca, który przypadkowo trafił na wychowanie do zwyczajnej rodziny.

Drugi sezon Good Omens również składać będzie się z sześciu odcinków. Jego fabuła wyjdzie poza materiał źródłowy. Przybliży nam niesamowitą relację jaka połączyła anioła i demona. Oboje udaremnili apokalipsę i teraz wracają do łatwego i przyjemnego życia wśród śmiertelników. Niespodziewanie jednak zjawi się posłaniec z zaskakującą informacją.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Najlepsze seriale Amazon Prime – top 10

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.