Canal + pracuje nad 3. sezonem serialu Belfer

}

Data: 20 czerwca 2022

a

Kategorie: Newsy

W przyszłym roku doczekamy się trzeciego sezonu serialu Belfer, w którym to w głównej roli powróci rewelacyjny Maciej Stuhr.

Akcja tej serii rozgrywać ma się w rodzinnej miejscowości Pawła Zawadzkiego (w tej roli Stuhr) – Małomorza, w której to mężczyzna zaczyna pracę jak nauczyciel w liceum.

Prace nad scenariuszem trwają od wielu miesięcy. Poprzeczka zawieszona została bardzo wysoko, bo Belfer stał się kultową produkcją, którą ceni wielu widzów. W nowym sezonie akcja toczy się w rodzinnych stronach Belfra, poznamy jego lęki i marzenia oraz zderzymy z problemami licealnej młodzieży. Mnie ciekawi w tej historii nie tylko wątek kryminalny, ale też galeria fascynujących postaci, z którymi Belfer się skonfrontuje – powiedział reżyser Łukasz Grzegorzek.

Scenariusz do trzeciego sezonu piszą Monika Powalisz i Przemysław Nowakowski.

Źródło: Wirtualne Media

ZOBACZ TEŻ  Maj w serwisie CANAL+ online

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.