Maj w serwisie CANAL+ online

}

Data: 30 kwietnia 2022

a

Kategorie: Rozkład jazdy

Idealny przepis na majówkę? Dobre jedzenie i dobry serial. Jedno i drugie znaleźć można w CANAL+ online. Na platformie zadebiutuje m.in. serialowa wersja filmu Patryka Vegi Miłość, seks i pandemia oraz nowy brytyjski serial medyczny Będzie bolało. Co jeszcze? Zerknijcie poniżej.

Miłość, seks i pandemia

Serialowa wersja najnowszego filmu Patryka Vegi. Opowieść o Polsce czasów pandemii i losach trzech przyjaciółek, które próbują odnaleźć się w świecie, w którym miłość i seks często zamieniają się miejscami. Dziennikarka Kaja (Anna Mucha) dla dobrego materiału zrobi niemal wszystko. Z czasem przekonujemy się, co oznacza to „niemal”. Fotografka Nora (Małgorzata Rozenek-Majdan) rzuca się w wir przygód na wieść o pogarszającym się stanie zdrowia. Prokuratorka Olga (Zofia Zborowska-Wrona) ulega wpływowi egzotycznego kochanka, a jej dotychczasowe poglądy i zasady przestają się liczyć.

seks pandemia

Premiera w piątki od 6 maja o godzinie 23:00 w CANAL+ PREMIUM oraz od rana tego samego dnia wszystkie odcinki w serwisie CANAL+ online.

Będzie bolało

Najnowszy brytyjski serial medyczny, który łączy w idealnych proporcjach dramat i komedię. Opowieść o grupie młodych lekarzy, którzy zdobywają zawodowe doświadczenie, pracując w szpitalu. Historia oparta na wspomnieniach Adama Kaya, lekarza, który z czasem wybrał życie komika i pisarza, aż iskrzy od humoru, a przy tym wiernie oddaje realia i cały wachlarz emocji, dzięki którym tak popularne są seriale medyczne.

bedzie bolalo

W roli głównej Ben Whisman. W obsadzie są również Michele Austin i Alex Jennings. Premiera Będzie bolało w piątki od 27 maja o godzinie 21:00 w CANAL+ PREMIUM oraz następnego dnia w serwisie CANAL+ online.

Rdza

Serial, którego akcja rozgrywa się w małym miasteczku w południowo-wschodniej części stanu Pensylwania, gdzie podstarzały szeryf Del Harris z trudem radzi sobie z zaprowadzaniem porządku. Jego miłość – Grace Poe ma dorosłego syna, który zostaje oskarżony o morderstwo. Tom jak zachowa się teraz szeryf, może wpłynąć nie tylko na przyszłość tej trójki, ale na niemal całe miasteczko.

ZOBACZ TEŻ  Czerwiec na Netflix!

Fabułę oparto na powieści Rdza Philippa Meyera. W głównej roli Jeff Daniels. Premiera w środy od 4 maja o godzinie 21:00 w CANAL+ PREMIUM raz następnego dnia w serwisie CANAL+ online.

8 świadków

Niemiecki serial kryminalny o ciekawej, oryginalnej konstrukcji. To historia o błyskawicznym śledztwie policji, która próbuje uratować porwaną dziesięcioletnią dziewczynkę. Emma zniknęła podczas wizyty w Muzeum Historii Naturalnej w Berlinie i szanse na jej ocalenie maleją z każdą godziną. Bohaterka serialu, dr Jasmin Braun przesłuchuje kolejnych świadków, którzy mogą coś wiedzieć o sprawie. Każdy z odcinków to kolejna opowieść świadka i kolejny trop do rozwiązania zagadki. Od opiekunki Emmy, przez strażnika muzeum, po przypadkowych świadków zdarzenia – każdy detal może pomóc w odkryciu, kto był porywaczem.

8 swiadkow

Ten serial to dzieło popularnego niemieckiego twórcy filmów i seriali Jörga Lühdorffa. W głównych rolach możemy zobaczyć Alexandrę Marię Larę, Ralpha Herfortha i Ceci Chuh. Premiera w środy od 4 maja o godzinie 20:10 w ALE KINO+ oraz następnego dnia w serwisie CANAL+ online.

Bestia

Kanadyjski serial o strzelaninie, która wstrząsa Beauford College i o skutkach, jakie taka tragedia niesie lokalnej społeczności. Rodziny ofiar (jak i też ta nieżyjącego strzelca) próbują odnaleźć się w zupełnie nowej rzeczywistości. W tym samym czasie policja prowadzi dochodzenie, próbując zrozumieć przyczyny i odtworzyć przebieg wypadków. Z czasem okazuje się, że prawda wcale nie jest tak oczywista, jak wydawałoby się na początku. Śledztwo przynosi nieoczekiwane skutki, które jednym pozwalają odnaleźć spokój, ale dla innych są dopiero początkiem problemów.

bestia

To ciekawe połączenie kryminału i dramatu psychologicznego to dzieło Sophie Deraspe, jednej z czołowych dziś młodych kanadyjskich reżyserek, która tą fabułą po raz pierwszy wkracza w świat serialowych opowieści. W obsadzie znaleźli się Pierre-Luc Brillant, Sasha Samar i Ayana O’Shun. Premiera w niedziele od 8 maja o godzinie 20:10 w ALE KINO+ oraz następnego dnia w serwisie CANAL+ online.

ZOBACZ TEŻ  Premiery w sierpniu w FOX i FOX Comedy

Prawo i porządek: przestępczość zorganizowana

Najnowsza odsłona jednego z najpopularniejszych amerykańskich seriali kryminalnych. Prawo i porządek to marka, która w telewizji świetnie sobie radzi od ponad trzydziestu lat, gdy w 1990 zadebiutował pierwszy serial pod tym tytułem. Od tego czasu powstało ponad tysiąc dwieście odcinków produkcji ze słowami „Prawo i porządek” w tytule (nie licząc adaptacji i seriali pobocznych). Najnowszy siódmy serial opowiada o walce z nowojorską mafią, którą podejmuje grupa miejscowych policjantów.

prawoiporzadek

W głównej roli zobaczymy Christophera Meloniego, który wraca tu do postaci Eliota Stablera, którą grał przez dwanaście sezonów w Prawo i porządek: Sekcja specjalna i za którą dostał nominację do Emmy. Towarzyszą mu m.in. Tamara Taylor, laureat Złotego Globa Dylan McDermott i Michael Rivera. Premiera w poniedziałki od 23 maja o godzinie 22:00 w CANAL+ SERIALE oraz następnego dnia w serwisie CANAL+ online.

Źródło: Canal+

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.