Bunt! – TVN zapowiada 2. sezon!

}

Data: 6 maja 2022

a

Kategorie: Newsy

Wiosenna nowość stacji TVN serial Bunt! wraca na plan. Zdjęcia do drugiego sezonu rozpoczną się jeszcze w tym miesiącu. Jego premiera jesienią.

W nowych odcinkach widzowie ponownie zobaczą Jana Wieczorkowskiego, Magdalenę Turczeniewicz, Krzysztofa Piątkowskiego, Lidię Sadową, Natalię Jędruś czy Macieja Kucharskiego. Nie zabraknie także nowych gwiazd.

W finałowych odcinkach tego sezonu Gawron przebiegle zdobywa zaufanie Wiki – jest gotowa na wszystko, żeby znaleźć coś na znienawidzonego Wilka! A ten nadal nie jest w stanie trzymać się z daleka od Anki – wspólnymi siłami próbują pomóc Winetu, do którego dotarło, że musi poznać swoją córkę. Jednak dziewczyna razem z matką właśnie wyjeżdża z miasta.

Finałowe odcinki sezonu oglądać można od poniedziałku do piątku o godz. 18:25 w TVN. Cieszycie się, że będzie kontynuacja?

Źródło: TVN

ZOBACZ TEŻ  AMC zamawia kolejny serial oparty na powieściach Anne Rice

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.