Barwy szczęścia odc. 2632-2636 – streszczenia

}

Data: 8 maja 2022

a

Kategorie: Newsy

Czy Kajtek rozstanie się z Oliwką? Kto porwał Tadzia? Sprawdźcie co w kolejnych odcinkach serialu Barwy szczęścia.

Odc. 2632 – Ada zostaje przesłuchana przez policję. Kobieta twierdzi jednak, że nie ma nic wspólnego z porwaniem Tadzia. Policja znajduje jednak w jej ubraniu smoczek. Oliwka czuje, że Kajtek coraz bardziej się od niej oddala. Chłopak zaś po raz kolejny stara się zakończyć związek z Lilly. Chowański spotyka się z Alicją. Chce walczyć o powrót do życia Ewy.

Odc. 2633 – Darek namawia Kajtka, aby ten przyznał się Oliwce do zdrady. Chłopak po raz ostatni chce zobaczyć się z Lilly, nie wie jednak, że śledzi go jego obecna dziewczyna. Ada zostaje aresztowana. Policja stara się wydobyć z dziewczyny nazwisko jej wspólnika. Michalina dalej jeździ do Poznania na występy w teatrze. Dziewczyna wygrywa także casting do serialu, jednak zdjęcia do niego powstawać mają na drugim końcu Polski. To nie podoba się Witkowi.

Odc. 2634 – Załamany po rozstaniu z Oliwką Kajtek śpi u Darka. Madzia zaś pociesza Oliwkę. Gdy o zdradzie dowiaduje się Sabina, kobieta staje po stronie dziewczyny. Rafał zostaje zatrzymany w sprawie o uprowadzenie Tadzia. Stańska napada w hotelu na Karolinę, jest bowiem przekonana, że była ona jego wspólniczką. Michalina kłóci się z Witkiem i mamą. Obojgu nie podoba się rola w serialu dziewczyny i jej wyjazd do Wrocławia.

Odc. 2635 – Podejrzany o porwanie Tadzia Rafał został zwolniony z aresztu. Bruno jest wściekły. Sięga po ukrytą w hotelowym sejfie broń i jedzie do mężczyzny. Do Żabci dzwoni Gawron, który jest zazdrosny, że ta zaczęła szukać sobie kogoś nowego. Kajtek tłumaczy się Oliwce ze swojej zdrady. Natalia informuje rodziny Jowity, że niedługo będą mogli się zobaczyć z dziewczyną.

ZOBACZ TEŻ  Serial O mnie się nie martw dobiegł końca!

Odc. 2636 – Bożena dowiaduje się, że Bruno zaatakował Rafała i został zatrzymany przez policję. Klara świętuje zakończenie pracy nad swoją erotyczną powieścią. Pierwsze jej egzemplarze mają trafić niebawem w ręce recenzentów. Hubert poznaje Bartosza i zaczyna być zazdrosny o Klarę. Agata tegoroczne święta chce spędzić z dala od rodziny. Żabcia wybiera się na kolejną randkę w ciemno. Okazuje się, że umówiła się z Damianem.

Źródło: Świat seriali

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.