Brooklyn 9-9 – serial powróci z 7. sezonem!

}

Data: 28 lutego 2019

a

Kategorie: Newsy

Sieć NBC ogłosiła, że serial Brooklyn 9-9, który miał zakończyć się szóstym sezonem, jednak został odnowiony i powróci do produkcji.

Brooklyn 9-9 to popularna komedia policyjna stworzona przez stację FOX, która to jednak zeszłej wiosny nagle zdecydowała się zakończyć serial. Wtedy to NBC wykupiło do niego prawa i nakręciło szósty sezon, składający się z 18 odcinków. Miał on premierę w styczniu tego roku i od razu stał się hitem sieci zdobywając najlepsze oceny od czasów sezonu drugiego, dlatego też sieć zdecydowała się na jego dalszą kontynuację.

Twórcami serialu są Dan Goor i Michael Schur, a do obsady należą m.in. Andy Samberg, Andre Braugher, Terry Crews, Melissa Fumero, Stephanie Beatriz, Joe Lo Truglio, Chelsea Peretti i Dirk Blocker.

Stephanie Beatriz na swoim profilu na twitterze opublikowała filmik, na którym widać radość obsady z kontynuacji serialu.

Źródło: screenrant

ZOBACZ TEŻ  Control Z - znamy datę premiery 2 sezonu

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.