Control Z – znamy datę premiery 2 sezonu

j

Autor: Dominik Smyk

}

Data: 7 lipca 2021

a

Kategorie: Newsy

„Control Z” czyli meksykański serial który miał swoją premierę w ubiegłym roku zyskał popularność nie tylko wśród nastolatków, czyli w grupie do której to był przeznaczony, ale również u o wiele szerszej grupy odbiorców. Dobre recenzje krytyków i widzów sprawiły, że szybko zapadła decyzja o kontynuacji tej produkcji przez Netflix. Teraz wreszcie po ponad roku poznaliśmy datę premiery drugiego sezonu.

control z season 2

Pierwszy sezon tego serialu opowiadał historię Sofii (Ana Valeria Becceril) bystrej buntowniczki, której celem będzie odkrycie tożsamości tajemniczego hakera, który to zaczyna udostępniać najgłębiej skrywane tajemnice uczniów. Mimo tego, że w ostatnim odcinku ujawniono kto za tym wszystkim stoi, wiele wątków zostało niedokończonych, dzięki czemu twórcy mogą podążyć z fabułą w różne kierunki.

Platforma Netflix dzisiaj zaprezentowała teaser w którym to widnieje data premiery drugiego sezonu, do której dojdzie już za niecały miesiąc, a dokładniej – 4 sierpnia. Nowe odcinki promowane są hasłem – „Kiedy próbujesz spalić przeszłość, możesz spłonąć sam”. Film możemy obejrzeć poniżej.

Żródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Kryzys na Nieskończonych Ziemiach – finałowy zwiastun!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze