w

Pretty Little Liars: The Perfectionists – jest nowa wideo zapowiedź!

Słodkie Kłamstewka

Stacja Freeform opublikowała nową zapowiedź Pretty Little Liars: The Perfectionists, serialu będącego spin-offem Słodkich kłamstewek. Jego premiera już 20 marca na wcześniej wspomnianej stacji.

W rolach głównych występują Sasha Pieterse, Janel Parrish i Sophia Carson. Autorem scenariusza i głównym producentem jest Marlene King. Pilot wyprodukowała i wyreżyserowała Elizabeth Allen Rosenbaum.

Spin-off powstaje na podstawie książki autorstwa Sary Shepard o tym samym tytule. Będzie składał się z 10. odcinków. Fabuła produkcji kręci się wokół grupy przyjaciół z Beacon Heights, które uważane jest za miasto idealne, a każdy z uczniów college’u ma wielkie ambicje. Wszystko się zmienia po pierwszym w mieście morderstwie. Wtedy to każdy perfekcjonista zaczyna kłamać, tworzyć alibi i ukrywać się za kłamstwami.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Fosse/Verdon

Fosse/Verdon – jest teaser i oficjalny plakat produkcji!

suburra

Najciekawsze włoskie seriale