The Tick sezon 2. – jest zwiastun i data premiery!

}

Data: 28 lutego 2019

a

Kategorie: Newsy

The Tick to oryginalny serial Amazona i platforma wydała właśnie oficjalny zwiastun jego kontynuacji. Ujawniona została także data premiery. W USA serial zadebiutuje już 5 kwietnia.

Produkcja ta to komedia opowiadająca o specyficznym tytułowym superbohaterze, który przebiera się za niebieskiego kleszcza. Zaprzyjaźnia się on z Arthurem, niepozornym księgowym, który nagle wpada w sam środek walki dobra ze złem. Arthur zostaje jego pomocnikiem i razem walczą ze złoczyńcami. W drugim sezonie zobaczymy jak kompani będą musieli ochronić miasto przed starymi wrogami, ale pojawią się także nowi antagoniści.

The Tick jest luźną adaptacją komiksu Bena Edlunda oraz aktorską wersją kreskówki z lat 90. Peter Serafinowicz wciela się w tytułowego bohatera, a jego przyjaciela gra Griffin Newman.

Źródło: collider

ZOBACZ TEŻ  Star Trek: Discovery – będzie spin-off!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.