Justin Timberlake w serialu Apple TV+ Confessions of a Dangerous Mind

12 kwietnia 2021 | Newsy

Justin Timberlake po występie w dobrym filmie Apple TV+ Palmer, otrzymał kolejną rolę od platformy. Tym razem pojawi się w serialu opartym na filmie Niebezpieczny umysł.

Produkcja powstanie na podstawie wydanych wspomnień Chucka Barrisa. Był on gospodarzem popularnych teleturniejów z lat 70. XX wieku. Jednak według niego praca ta była tylko przykrywką dla jego prawdziwej działalności. Był bowiem płatnym zabójca pracującym dla CIA. Jak się z czasem okazało była to fantazja Barrisa, który starał się o pracę w wywiadzie, ale najpierw otrzymał pracę w mediach. Wydana książka jest jego spisanym marzeniem o pracy w obu miejscach.

Fikcyjne wspomnienia Barrisa zostały już zaadaptowane na film, w 2002 roku przez George Clooneya. Produkcja mimo dobrych opinii nie osiągneła kasowego sukcesu. Przy budżecie 30 mln dolarów zarobiła zaledwie 33,1 mln.

Producentem wykonawczym serialu będzie David Hollander, który będzie również pełnił rolę showrunnera. Projekt zostanie napisany przez Jona Worleya, a współproducentami będą Miramax i Paramount Television Studios.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Madam Secretary - Piotr Adamczyk gościnnie u boku Téi Leoni

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Zarejestruj się już dziś w AMAZON PRIME VIDEO - 1. miesiąc za darmo, a potem 49 ZŁ ROCZNIE!