Przeczytano:

Justin Timberlake w serialu Apple TV+ Confessions of a Dangerous Mind

12 04 2021 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Justin Timberlake po występie w dobrym filmie Apple TV+ Palmer, otrzymał kolejną rolę od platformy. Tym razem pojawi się w serialu opartym na filmie Niebezpieczny umysł.

Produkcja powstanie na podstawie wydanych wspomnień Chucka Barrisa. Był on gospodarzem popularnych teleturniejów z lat 70. XX wieku. Jednak według niego praca ta była tylko przykrywką dla jego prawdziwej działalności. Był bowiem płatnym zabójca pracującym dla CIA. Jak się z czasem okazało była to fantazja Barrisa, który starał się o pracę w wywiadzie, ale najpierw otrzymał pracę w mediach. Wydana książka jest jego spisanym marzeniem o pracy w obu miejscach.

Fikcyjne wspomnienia Barrisa zostały już zaadaptowane na film, w 2002 roku przez George Clooneya. Produkcja mimo dobrych opinii nie osiągneła kasowego sukcesu. Przy budżecie 30 mln dolarów zarobiła zaledwie 33,1 mln.

Producentem wykonawczym serialu będzie David Hollander, który będzie również pełnił rolę showrunnera. Projekt zostanie napisany przez Jona Worleya, a współproducentami będą Miramax i Paramount Television Studios.

Źródło: Comingsoon

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również