Bridgertonowie odnowieni na 2. kolejne sezony!

}

Data: 14 kwietnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Netflix jest bardzo pewny swego jeśli chodzi o serial Bridgertonowie. Platforma właśnie zezwoliła na jego kontynuację w sezonie trzecim i czwartym, podczas gdy nawet nie rozpoczęły się jeszcze zdjęcia do drugiego.

W drugim sezonie nie powróci Regé-Jean Page, który wcielał się w rolę księcia Hastings Simona Bassetta. Powróci jednak Phoebe Dynevor jako Daphne, która pomoże swojemu bratu lordowi Anthony’emu Bridgertonowie w poszukiwaniu miłości.

Serial inspirowany jest bestsellerowymi powieściami autorstwa Julii Quinn. Druga seria oprze się na książce zatytułowej The Viscount Who Loved Me, która koncentruje się właśnie na poszukiwaniu odpowiedniej partnerki dla Anthony’ego.

Drugi sezon wprowadzi nową rolę kobiecą. Simone Ashley wcieli się w Kate Sharmę. Dołączą do niej Shelley Conn jako Edwina Sharma, Calam Lynch jako Theo Sharpe i Rupert Young jako Jack.

Akcja serialu Bridgertonowie rozgrywa się w Londynie w czasach regencji. Poznajemy bogate, pełne przepychu i romansu życie kobiet i mężczyzn z londyńskiej elity. Wszystko to opowiedziane zostaje z poziomu losów potężnej rodziny Bridgertonów.

Źródło: Comingsoon, Twitter

ZOBACZ TEŻ  Bridgertonowie – zwiastun i plakat najnowszej produkcji Shondy Rhimes

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.