atomówki

Atomówki – oficjalna grafika promująca serial

13 kwietnia 2021 | Newsy

Parę dni temu w sieci pojawiły się ciekawe zakulisowe materiały z planu aktorskich Atomówek. Teraz The CW opublikowało pierwszą oficjalną grafikę z aktorkami wcielającymi się w tytułowe trio. Oto ona:

cw ppg 1st look w4 opt1 resize r 1 1

W dorosłe już superbohaterki wcielają się Chloe Bennet (Bójka), Dove Cameron (Bajka) i Yana Perrault (Brawurka). Za reżyserię pilota, do którego obecnie trwają zdjęcia odpowiada Maggie Kiley.

Produkcja ukaże nam tytułowe trio jako rozczarowane życiem dwudziestokilkulatki uważające, iż straciły dzieciństwo na walce z przestępcami. Jednak kiedy na horyzoncie pojawi się nowe niebezpieczeństwo, będą musiały zjednoczyć się na nowo, bowiem świat potrzebuje ich teraz bardziej niż kiedykolwiek.

Atomówki od The CW oparte są na popularnej kreskówce Cartoon Network.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Wojna światów od BBC. Jest zwiastun!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram