She-Hulk – rozpoczęły się zdjęcia do serialu!

}

Data: 14 kwietnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Rozpoczęły się zdjęcia do kolejnego serialu Disney+ należącego do uniwersum Marvela. W sieci opublikowano oficjalną listę produkcji jakie obecnie powstają w Atlancie w stanie Georgia. Wśród nich jest właśnie She-Hulk.

Zdjęcia do serialu trwać mają do 30 sierpnia. Jest to trzeci projekt Marvela do którego obecnie trwają zdjęcia. W produkcji znajdują się także Ms. Marvel i Hawkeye.

W tytułowej roli zobaczymy Tatianę Maslany. Partnerować jej będą Renée Elise Goldsberry jako Amelia, Ginger Gonzaga, Mark Ruffalo jako Bruce Banner aka Hulk i Tim Roth jako Abomination.

She-Hulk opowie o Jennifer Walters, kuzynce Bannera, która po postrzale potrzebowała transfuzji krwi. Kiedy przetoczona jej krew Bruce’a kobieta również otrzymała jego moc zamieniania się w zielonego potwora. Jednak ona w przeciwieństwie do kuzyna po przemianie jest w stanie się kontrolować, bowiem zachowuje pełną świadomość.

Serial ma mieć formę sitcomu i być komedią prawniczą. Jego odcinki trwać będą mniej więcej po 30 minut.

Źródło: Twitter

ZOBACZ TEŻ  Cloak&Dagger anulowany po 2. sezonie!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.