Betty – HBO anuluje serial po dwóch sezonach

26 sierpnia 2021 | Newsy

Drugi sezon serialu Betty zadebiutował w czerwcu tego roku. Po jego emisji zdecydowano się nie odnawiać produkcji na kolejny sezon. Nie podane zostały oficjalne powody takiej decyzji.

Serial Betty opiera się na cenionym filmie Skejterka Crystal Moselle. Bohaterkami serialu jest grupa pochodzących z bardzo różnych środowisk dziewczyn z Nowego Jorku. Ich życiową pasją jest zdominowany przez mężczyzn skateboarding.

W serialu powróciło pięć głównych bohaterek oryginalnego filmu: Dede Lovelace, Ajani Russell, Moonbear, Rachel Vinberg i Nina Moran, które powtórzyły swoje role jako Janay, Indigo, Honeybear, Camille i Kirt.

Źródło: Variety

ZOBACZ TEŻ  Miłość na zakręcie – TV4 szykuje nowy serial!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram