Wywiad z Wampirem – rola Louisa obsadzona

26 sierpnia 2021 | Newsy

AMC bardzo szybko rozwija swój nowy serialowy projekt jakim jest produkcja nosząca tytuł Wywiad z wampirem. Znaleziono właśnie aktora, który wcieli się w postać Louisa. To Jacob Anderson, aktor znany z roli Szarego Robaka w Grze o Tron.

Louis de Point du Lac to śmiertelnik pogrążony w bólu i rozpaczy, który stał się wampirem. Jego stwórcą został Lestat de Lioncourt. W tej roli Sam Reid.

Serial od AMC liczyć ma osiem odcinków. Scenariusz do niego napisze Rolin Jones, a reżyserią zajmie się Alan Taylor. Produkcja zadebiutować ma w przyszłym roku.

Źródło: Twitter

ZOBACZ TEŻ  Wywiad z wampirem Anne Rice jako serial!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram