Miłość na zakręcie – TV4 szykuje nowy serial!

9 lipca 2019 | Newsy

Stacja TV4 na jesień dla swoich widzów szykuje nowy serial obyczajowy Miłość na zakręcie. Za jego produkcję opowiada Constantin Entertainment Polska.

Serial opowie historię Jowity, która jest matką dwójki dzieci, a zawodowo jako doktor mikrobiologii wykłada na uczelni. Pewnego dnia spotyka ją wielka tragedia, ginie jej mąż, a ona sama musi wybrać między swoją dalszą karierą naukową, a poprowadzeniem centrum samochodowego, którego właścicielem był jej zmarły mąż. Jak się z czasem okazuje śmierć jej męża nie była dziełem przypadku, a firma ma tajemnicze powiązania.

W serialu wystąpią m.in. Kamila Boruta, Aleksandra Szwed, Karol Strasburger, Jasper Sołtysiewicz i Violetta Arlak.

gf gk22 k8vl 49hh milosc na zakrecie piosenka z serialu jak sie nazywa i kto ja spiewa 664x442 nocrop 1
press

Źródło: press

ZOBACZ TEŻ  Adaptacja There’s Someone Inside Your House już niedługo na Netfliksie

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Zarejestruj się już dziś w AMAZON PRIME VIDEO - 1. miesiąc za darmo, a potem 49 ZŁ ROCZNIE!