Walka z Goliatem – zwiastun finałowego sezonu

}

Data: 26 sierpnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Amazon Prime Video opublikowało pierwszą oficjalną zapowiedź czwartego i zarazem finałowego sezonu serialu Walka z Goliatem. Produkcja z nowymi odcinkami powróci już 24 września. Finałowy sezon składa się z ośmiu odcinków.

W głównej roli prawnika Billy’ego McBride powraca Billy Bob Thornton. Wciela się on w amoralnego i przegranego w swoim zawodzie prawnika. Ten po swojej klęsce stara się odkupić swoje winy walcząc z niesprawiedliwym systemem prawnym i z gigantyczną korporacją prawniczą, którą niegdyś sam stworzył.

W czwartym sezonie Billy wraz z Patty (w tej roli Nina Arianda) postarają się obalić firmę zajmującą się produkcją opioidów. Na próbę wystawiona zostanie lojalność i przyjaźń tej dwójki. W świecie, w którym za pieniądze można kupić wszystko, nawet sprawiedliwość, oboje będą musieli zaryzykować, aby zrobić to co według nich jest słuszne.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Rozczarowani sezon 3. - zobaczcie pierwszą zapowiedź!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.