Battle Kitty – interaktywna seria dla dzieci!

21 marca 2019 | Newsy

Netflix coraz bardziej wdraża się w interaktywność. Niedawno informowaliśmy o programie podróżniczym, w którym widz będzie mógł decydować za bohatera, a dziś wiemy, że platforma szykuje kolejną interaktywną serię.

Produkcja ta skierowana jest do dzieci, bowiem Battle Kitty to animacja, w której tytułowy kotek walczy z potworami na Battle Island. Myślę, że taki krok platformy odniesie sukces, bowiem jak wiadomo dzieci uwielbiają zarówno bajki, jak i gry komputerowe, a tutaj mają dwa w jednym. Mogą w trochę inny sposób sterować swoim bohaterem i co rusz odkrywać nowe przygody.

Postać Kitty stworzył Matt Layzell na swoim Instagramie. Odniósł sukces i awansował jako animator w szeregi Carton Network. Teraz to on odpowiada za produkcję oraz jest głównym showrunnerem serialu.

Źródło: deadline

ZOBACZ TEŻ  Pose zakończy się 3. sezonem!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram