w

Battle Kitty – interaktywna seria dla dzieci!

battle kitty
deadline

Netflix coraz bardziej wdraża się w interaktywność. Niedawno informowaliśmy o programie podróżniczym, w którym widz będzie mógł decydować za bohatera, a dziś wiemy, że platforma szykuje kolejną interaktywną serię.

Produkcja ta skierowana jest do dzieci, bowiem Battle Kitty to animacja, w której tytułowy kotek walczy z potworami na Battle Island. Myślę, że taki krok platformy odniesie sukces, bowiem jak wiadomo dzieci uwielbiają zarówno bajki, jak i gry komputerowe, a tutaj mają dwa w jednym. Mogą w trochę inny sposób sterować swoim bohaterem i co rusz odkrywać nowe przygody.

Postać Kitty stworzył Matt Layzell na swoim Instagramie. Odniósł sukces i awansował jako animator w szeregi Carton Network. Teraz to on odpowiada za produkcję oraz jest głównym showrunnerem serialu.

Źródło: deadline

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

big castle rock recenzja serialu king

Castle Rock sezon 2. – otrzymamy nową wersję Misery!

doomsday krypton season 2 trailer

Krypton sezon 2. – jest teaser i oczekiwany Doomsday!