Przeczytano:

Castle Rock sezon 2. – otrzymamy nową wersję Misery!

21 03 2019 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Antologiczny serial Hulu Castle Rock od początku nawiązuje do licznych powieści Stephena Kinga. Tym razem na tapetę zdecydowano się wziąć klasyczną już opowieść Misery.

W roli Annie Wilkes, kobiety chorej psychicznie – Lizzy Caplan. Oprócz niej w obsadzie 2. sezonu znajdują się także Garrett Hedlund, Elsie Fisher, Barkhad Abdi, Tim Robbins, Yusra Warsama i Matthew Alan.

Castle Rock to miasteczko zaczerpnięte z twórczości Kinga. To właśnie w nim w wielu powieściach pisarza działa się fabularna akcja. Serial ten utrzymany jest w konwencji thrillera i horroru psychologicznego. W bardzo umiejętny sposób łączy ze sobą znane tematy i motywy z powieści mistrza grozy tworząc z nich spójną całość.

Drugi sezon składać się będzie z 10. odcinków. Na razie nie znana jest data jego premiery, ale na HBO GO możecie zapoznać się z pierwszą częścią tego antologicznego serialu.

Źródło: tvline

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również