w

Krypton sezon 2. – jest teaser i oczekiwany Doomsday!

doomsday krypton season 2 trailer
cosmicsbook

Druga odsłona przygód przodka Supermana przyniesie nam na pewno mnóstwo emocji i akcji, co widzimy na poniższym zwiastunie, ale chyba najważniejszą informacją jest pojawienie się zapowiadanego Doomsday’a.

Krypton opowiada wydarzenia na dwa pokolenia przed zniszczeniem rodzinnej planety Supermana. Śledzimy losy Seg-Ela, dziadka wspomnianego wcześniej superbohatera, który musi podjąć kluczową decyzję – ocalić swoją planetę czy pozwolić jej na upadek. Krypton coraz bardziej pogrąża się w chaosie, a Seg-El musi walczyć o swój dom i honor z coraz to nowszymi wrogami.

Do serialu wprowadzono Generała Zoda czy Brainiaca. Oboje to antagoniście znani z komiksów DC. Zaskoczeniem dla fanów było jednak pojawienie się Adama Strange’a, który umożliwił bohaterom podróże w czasie. W drugim sezonie do armii złoczyńców dołączy jeszcze Lobo.

Twórcą serialu jest David Goyer wraz z Cameronem Welshem, który pełni także rolę showrunnera. Krypton z nowymi odcinkami powróci jeszcze w tym roku.

Źródło: screenrant

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

battle kitty

Battle Kitty – interaktywna seria dla dzieci!

4 anya taylor joy.w330.h330

The Queen’s Gambit zostanie zaadaptowane na serial!