Pose zakończy się 3. sezonem!

8 marca 2021 | Newsy

Dramat od Ryana Murphy’ego Pose powstały dla stacji FX zakończy się trzecim sezonem. Nie podano oficjalnej przyczyny takiej decyzji. Po ogłoszeniu tej informacji Murphy oraz producenci wykonawczy Brad Falchuk i Steven Canals wydali swoje oświadczenia, w których dziękują za pracę i możliwość przedstawienia tej historii.

Pose to jeden z najciekawszych projektów w mojej karierze. To wielkie przejście od początków mojej kariery pod koniec lat 90., kiedy to było prawie niemożliwe, aby postać LGBTQ była główną bohaterką telewizyjną, a Pose przejdzie do historii jako serial z największą obsadą LGBTQ wszech czasów. To prawdziwy zaszczyt dla mnie. – powiedział Murphy

Chciałem opowiedzieć uczciwą historię o ordzinie, odporności i miłości. Wielkie to szczęście, że mogłem to robić przez 3 sezony. – dodał Canals

Jestem bardzo dumny z tego programu, bardziej niż z wszystkiego innego, co do tej pory stworzyłem lub jeszcze stworzę. Jestem wdzięczny, że mogłem być tego częścią. – powiedział Falchuk

Pose to serial, który opowiada o osobach należących do sfery LGBTQ. Trzeci sezon rozpocznie się w roku 1994, a zakończy 2 lata później. To czas kiedy wśród Amerykanów panuje epidemia AIDS, będąca główną przyczyną śmierci osób w wieku od 25 do 44 roku życia.

Trzeci, finałowy sezon Pose powróci już 2 maja 2021 roku.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Instinct anulowany przez CBS po dwóch sezonach!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram