Maj z Netflixem – przegląd nowości

j

Autor: Ula Zywer

}

Data: 24 kwietnia 2018

a

Kategorie: Newsy

Nie oszukujmy się, i tak dobrze wiemy, że Wasze plany na majówkę ściśle wiążą się z Netflixem. Zachowajcie jednak energię na resztę miesiąca i zapamiętajcie kilka dat, bo właśnie w maju ukaże się kilka pozycji wartych obejrzenia.

NOWE SERIALE, NOWE SEZONY

Jeden z najbardziej popularnych seriali o prawnikach, W garniturach, 2 maja ruszy z nowym sezonem. Dla tych, którzy nie mieli jeszcze okazji zapoznać się z produkcją, krótko streszczamy: w serialu zobaczycie pracę nie do końca typowych prawników z Manhattanu. Szósty już sezon serialu przyniesie z pewnością jeszcze bielsze kołnierze mężczyzn, jeszcze wyższe szpilki pań i jeszcze więcej papierkowej roboty.

Z końcem maja będziemy mogli powrócić do perypetii Unbreakable Kimmy Schmidt, która powróci do nas w czwartym sezonie serialu. Nieco szalona Kimmy, zmagająca się z trudną przeszłością związaną z wieloma latami spędzonymi w sekcie, układa sobie życie w wielkim mieście. Jakie nowe decyzje podejmie w Nowym Jorku i  dokąd ją zaprowadzą? Tego dowiemy się już 30 maja.

Związek z Netflixem oznacza nie tylko nowe sezony znanych nam już seriali, ale także ciągły napływ nowych produkcji. Kolejną z nich przyjdzie nam poznać 4 maja – będzie to serial The Rain, opowiadający o świecie, który opustoszał po przejściu epidemii groźnego wirusa. Fabuła będzie kręcić się wokół grupy młodych ludzi, którym udało się ocaleć. Mimo post apokaliptycznego nastroju serialu, producenci zapewniają, że nie zabraknie w nim historii typowych dla ludzi w wieku dojrzewania.

therainnetflix

Źródło: JoBlo

COŚ SIĘ KOŃCZY, COŚ ZACZYNA

17 maja doczekamy się finałowego odcinka serialu Riverdale. Tym samym zamknie się drugi sezon popularnej produkcji. Młodzi mieszkańcy tytułowego miasteczka wciąż szukają prawdy o mordercy Jasona Blossom i starają się normalnie wieść – bądź co bądź trudne – życie przeciętnego nastolatka. Z końcem jednego sezonu od razu nasuwa się pytanie: czy będzie następny? Oficjalnie taka informacja nie została potwierdzona. Niemniej jednak serial cieszy się ogromną popularnością. Można więc spekulować, że nastąpi jego kontynuacja i że – być może – podobnie jak w przypadku poprzednich sezonów, premiera nastąpi w okolicy października.

ZOBACZ TEŻ  Najbardziej wyraziści serialowi ojcowie - poznaj 17 bohaterów

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Ula Zywer

Pochłania seriale wszelkiego rodzaju, ale najbardziej lubuje się w komediowych. Fanka dobrych soundtracków, zarówno serialowych, jak i filmowych. Szczególnie ceni sobie produkcje z nieoczywistym zakończeniem.