Tuca i Bertie – Adult Swim odnawia animację na 3. sezon

}

Data: 5 sierpnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Adult Swim uratował animowany serial Tuca i Bertie, po tym jak Netflix anulował go po zaledwie jednym sezonie. Emitowany właśnie drugi sezon okazał się hitem niedzielnego pasma stacji, co spowodowało, iż postanowiono dać mu zielone światło na realizację trzeciej serii.

Animacja ta jest opowieścią o przyjaźni jaka połączyła dwie 30-letnie ptasie kobiety z dwóch różnych gatunków i o dwóch różnych osobowościach. Tuca to tukanica, zadziorna i lekkomyślna, z kolei Bertie należy do gatunków ptaków śpiewających i wiecznie chodzi z głową w chmurach.  Głosu głównym bohaterkom użyczają Tiffany Haddish (Tuca) i Ali Wong (Bertie). Za serię odpowiada Lisa Hanawalt.

W drugim sezonie przyjaźń tej dwójki nadal trwa. Bertie uczęszcza na terapię z powodu swoich wewnętrznych lęków, Tuca woli jednak skrywać je w sobie bądź udawać, że ich nie ma. Chce poradzić sobie z nimi później, gdy znajdzie już tego jedynego. Z kolei Speckle (Steven Yeun) buduje nowy dom, ale odkrywa, iż znajduje się na krawędzi szaleństwa.

Pomysłodawcą serialu jest Lisa Hanawalt, mająca na swoim koncie inną animację dla dorosłych BoJack Horseman. Za powstanie animacji odpowiada Shadowmachine.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Zaginięcie - TVN przygotowuje serial na podstawie powieści Remigiusza Mroza

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.