The Gift – zwiastun finałowego sezonu

2 czerwca 2021 | Newsy

Netflix zaprezentował zwiastun trzeciego i zarazem finałowego sezonu tureckiego serialu The Gift. Produkcja ta z pierwszą serią zadebiutowała pod koniec 2019 roku.

Główna bohaterka serialu to malarka Atiya, której życie zmienia się wraz z odkryciem w ruinach Anatolii starożytnego symbolu, z którym okazuje się być powiązana. Kobieta postanawia wyruszyć w podróż, aby odkryć prawdę o sobie.

Akcja trzeciego sezonu rozpocznie się 8 lat po wydarzeniach z drugiej serii. Atiye będzie próbowała odnaleźć drogę do swojej córki Aden. W trakcie tego zadania stanie przed trudnym dylematem, a mroczne siły będą próbować wykorzystać moce Aden i doprowadzić ją do zniszczenia.

Fabuła serialu opiera się na książce Przebudzenie świata autorstwa tureckiego pisarza Şengüla Boybaşa. Główne skrzypce w serialu gra Beren Saat.

Premiera finałowego sezonu The Gift już 17 czerwca 2021 roku.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Seriale tureckie Netflix – top 10, które tam obejrzysz

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram