Przeczytano:

The Gift – zwiastun finałowego sezonu

02 06 2021 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Netflix zaprezentował zwiastun trzeciego i zarazem finałowego sezonu tureckiego serialu The Gift. Produkcja ta z pierwszą serią zadebiutowała pod koniec 2019 roku.

Główna bohaterka serialu to malarka Atiya, której życie zmienia się wraz z odkryciem w ruinach Anatolii starożytnego symbolu, z którym okazuje się być powiązana. Kobieta postanawia wyruszyć w podróż, aby odkryć prawdę o sobie.

Akcja trzeciego sezonu rozpocznie się 8 lat po wydarzeniach z drugiej serii. Atiye będzie próbowała odnaleźć drogę do swojej córki Aden. W trakcie tego zadania stanie przed trudnym dylematem, a mroczne siły będą próbować wykorzystać moce Aden i doprowadzić ją do zniszczenia.

Fabuła serialu opiera się na książce Przebudzenie świata autorstwa tureckiego pisarza Şengüla Boybaşa. Główne skrzypce w serialu gra Beren Saat.

Premiera finałowego sezonu The Gift już 17 czerwca 2021 roku.

Źródło: Netflix

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również