Słowo na L: Generacja Q – zwiastun i data premiery 2. sezonu

2 czerwca 2021 | Newsy

Showtime zaprezentował pierwszą zapowiedź drugiego sezonu serialu Słowo na L: Generacja Q. Wideo oprócz spojrzenia na fabułę nowej serii zdradza nam także jej datę premiery – to 6 sierpnia.

Produkcja ta jest kontynuacją popularnego serialu Słowo na L, który opowiadał o losach nieheteroseksualnych kobiet mieszkających w Los Angeles. Jej akcja rozgrywa się dekadę po wydarzeniach z oryginalnej serii. Oprócz znanych nam bohaterek – Bette, Shana i Alice, w które wcielają się odpowiednio Jennifer Beals, Kate Moennig i Leisha Hailey, poznaliśmy w pierwszej serii losy nowych postaci należących do LGBTQIA, które to również doświadczały miłosnych zawodów, sukcesów oraz niepowodzeń w Los Angeles.

W finale pierwszego sezonu Bette przegrała wybory na burmistrza, a Sophie zdradziła Dani z Finley. Do czego doprowadzą te wydarzenia?

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Seriale LGBT – poznaj 22 produkcje, które warto obejrzeć

1 komentarz

  1. Magdalena Bród

    Mega się cieszę 😀

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram