Andor nie będzie miał więcej niż dwa sezony!

}

Data: 4 sierpnia 2022

a

Kategorie: Newsy

Showrunner serialu Andor należącego do uniwersum ”Gwiezdnych wojen”, Tony Gilroy potwierdził, że serial nie będzie miał więcej niż dwa sezony.

Ostatnie sceny finałowego odcinka drugiej serii bezpośrednio przeniosą nas do pierwszych sezon filmu Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie.

Dwanaście odcinków pierwszego sezonu obejmie rok w uniwersum ”Gwiezdnych wojen”. Drugi sezon zaś podzielony zostanie na cztery bloki po trzy odcinki każdy. Każdy z bloków ukaże rok w uniwersum. Wszystko się zgadza, bowiem od początku mówiono, że serial rozgrywa się na pięć lat przed wydarzeniami z pełnometrażowego dzieła.

Pierwszy sezon Andora zadebiutować ma 21 września na Disney+. Zdjęcia do drugiej serii rozpocząć mają się w listopadzie tego roku.

Źródło: Dark Horizons

ZOBACZ TEŻ  Znamy oficjalny tytuł serialowego Skarbu narodów

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.