Sprawa idealna – zwiastun finałowego sezonu

}

Data: 4 sierpnia 2022

a

Kategorie: Newsy

Paramount+ prezentuje zwiastun szóstego i zarazem finałowego sezonu serialu Sprawa idealna. Jego premiera już we wrześniu.

Sprawa idealna jest spin-offem serialu Żona idealna. Jej akcja dzieje się na rok po zakończeniu historii z oryginalnego serialu. Do kancelarii, w której pracuje Diane Lockhart, dołącza Maia, chrześnica Diane. Na skutek przekrętu ojca Mai, Diane wraz z Maią tracą kancelarię i oszczędności i zmuszone są do przeniesienia się do innej kancelarii. Trafiają do takiej, która prowadzona jest przez afroamerykańskich prawników.

W szóstym sezonie prawnicy Reddick & Associates przeżywać będą nieprzyjemne uczucie deja vu. Zaczną się także zastanawiać nad tym czy przemoc, którą widzą wokół siebie nie wskazuje na zbliżającą się wojnę domową.

Premiera finałowego sezonu 8 września.

Źródło: Dark Horizons

ZOBACZ TEŻ  Wiedźmin – 2. sezon zamówiony! Są też nowe zdjęcia z produkcji!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.