Szybki przegląd newsów [04.08.2022] – Stranger Things, Biały lotos, The First Lady, Władca Pierścieni: Pierścienie władzy i The Mighty Ducks: Game Changers

}

Data: 4 sierpnia 2022

a

Kategorie: Newsy

Zapraszamy na przegląd ciekawych informacji serialowych jakie miały miejsce w ostatnich dniach.

1. Początek prac nad scenariuszami do 5. sezonu Stranger Things.

Miesiąc po premierze finałowych odcinków 4. sezonu Stranger Things otrzymaliśmy informację, iż trwają już prace nad scenariuszami do piątej, ostatniej serii. Patrząc po tym, że twórcy Matt i Ross Duffer muszą mieć wszystko idealnie pasujące do siebie i zapięte na ostatni guzik, to na nowe odcinki zapewne trochę sobie poczekamy. Nie spodziewajcie się ich w przeciągu półtora roku.

2. The First Lady skasowane!

Stacja Showtime po jednym sezonie skasowała antologiczny serial The First Lady. Produkcja ta opowiadała o wielkiej roli jaką pełnią w Ameryce pierwsze damy. Seria ta zadebiutowała w połowie kwietnia tego roku. Niestety oficjalny powód takiej decyzji Showtime nie został ujawniony. Możemy się jednak domyślać, że winne są liczby, a więc dość niska oglądalność serialu. Pierwszy i jak widać ostatni sezon The First Lady opowiadał o Michelle Obamie, Betty Ford i Eleanor Roosevelt.

3. Zakulisowy materiał serialu Władca Pierścieni: Pierścienie władzy.

Amazon na miesiąc przed premierą swojej największej serialowej produkcji Władca Pierścieni: Pierścienie władzy opublikował nowy materiał zza kulis. Wideo daje nam spojrzenie na ogrom materiału jaki zawarty został w serialu. Ukazuje także fragmenty z długiej i epickiej wyprawy Galadrieli. Do Śródziemia powrócimy już 2 września.

4. Znamy premierę 2. sezonu The Mighty Ducks: Game Changers.

Platforma Disney+ podała datę premiery oczekiwanego drugiego sezonu serialu The Mighty Ducks: Game Changers, którego fabuła opiera się na filmowej serii Potężne Kaczory. Premiera nowych epizodów już 28 września. W drugiej serii nasi bohaterowie trafią do letniego instytutu hokejowego prowadzonego przez Gavina Cole’a, byłego zawodnika NHL.

ZOBACZ TEŻ  Seriale o nastolatkach z mocami – jak ogarnąć niezwykłe zdolności i burzę hormonów

5. HBO podaje datę premiery 2. sezonu serialu Biały lotos.

Poznaliśmy przybliżoną datę premiery udanej czarnej komedii HBO Biały lotos. Serial powróci już w październiku. Dokładna data zostanie dopiero podana. Akcja drugiej serii rozgrywać będzie się w nowej lokalizacji z nowymi bohaterami. Z obsady pierwszego sezonu powraca Jennifer Coolidge.

Źródło: Comingsoon, Variety

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.