Znamy oficjalny tytuł serialowego Skarbu narodów

}

Data: 7 lipca 2022

a

Kategorie: Newsy

Nareszcie poznaliśmy oficjalny tytuł pod jakim wyjdzie serial należący do filmowego uniwersum Skarb narodów.

Produkcja otrzymała tytuł National Treasure: Edge of History. Serial ten ma być rozszerzeniem filmowej serii prowadzonej przez Nicolasa Cage’a. Całość opowiedziana zostanie z punktu widzenia Jess Morales, dwudziestoletniej marzycielki, która ze swoją różnorodną grupą przyjaciół wyrusza na przygodę życia. Jej celem jest odnalezienie zaginionego panamerykańskiego skarbu i odkrycie tajemniczej historii swojej rodziny.

W obsadzie serialu są Lisette Olivera jako Jess Morales, Jordan Rodrigues, Zuri Reed, Antonio Cipriano, Jacob Vargas, Catherina Zeta-Jones jako Billie, Lyndon Smith jako agent FBI Ross i Jake Austin Walker jako Liam. Scenariusz do serialu napisali Marianne i Cormac Wibberley’owie, którzy pracowali nad filmową serią.

Premiera serialu prawdopodobnie w 2023 roku. Produkcja powstaje dla Disney+.

Źródło: Dark Horizons

ZOBACZ TEŻ  Ironheart – Anthony Ramos dołącza do obsady

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.