Amerykańscy bogowie – będzie 3. sezon serialu

16 marca 2019 | Newsy

j

Pojawiły się informacje o tym, że będzie trzeci sezon serialu Amerykańscy bogowie. Co więcej, otrzyma on nowego Showrunnera, będzie nim Charles “Chic” Eglee.

Nowy showrunner odpowiadał między innymi za odcinki w takich serialach, jak The Walking Dead czy Dexter. Jest to już czwarty showrunner w tym serialu (po odejściu Bryana Fullera, Michaela Greena i Jesse’a Alexandra).

Amerykańscy bogowie to serial na podstawie powieści Neila Gaimana. Aktualnie trwa emisja drugiego sezonu. Stacja telewizyjna Starz jest zadowolona z oglądalności i dlatego zamówiła trzecią serię. Data jej premiery nie jest jeszcze znana, ale mówi się, że przerwa nie będzie tak długa, jak ta między pierwszym a drugim sezonem.

ZOBACZ TEŻ  Amerykańscy Bogowie zostają skasowani – 3. sezon finałowym

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Magdalena Bród

Kompletnie zapalona serialomaniaczka. Uwielbia zarówno te nowe, jak i te sprzed 15 lat. Bardzo się smuci, gdy serial ma tylko jeden sezon.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram