Lin Shaye zagra główną rolę w Ellen

15 października 2021 | Newsy

j

Autor: Agata Popis

Znana z Insidious Lin Shaye zagra główną rolę w nowym w thrillerze akcji Ellen.

Sześcioodcinkowy serial będzie opowiadał o sporze niemoralnego dewelopera z osiemdziesięcioletnią wdową po tym, jak próbował zmusić ją do opuszczenia posiadłości w Montanie na rzecz swojego przedsięwzięcia.

Za reżyserię i produkcję Ellen będą odpowiadać  Clif Prowse oraz Derek Lee. Autorem scenariusza jest Tim Walker. Lin Shaye, która wcieli się w rolę wdowy, jest znana z licznych ról w thrillerach i horrorach.

ZOBACZ TEŻ  Serialowa prasówka do drugiego śniadania [01.02.2018]

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Grudzień w HBO GO

Grudzień w HBO GO to nowa porcja premier serialowych...

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy

Zarejestruj się już dziś w AMAZON PRIME VIDEO - 1. miesiąc za darmo, a potem 49 ZŁ ROCZNIE!