Diablo – będzie animowana adaptacja gry od Netflixa!

}

Data: 18 marca 2019

a

Kategorie: Newsy

Już w zeszłym roku po sieci krążyły plotki, iż potentant stremingowy jakim jest Netflix planuje wziąć się za animowaną adaptację słynnej gry Diablo.

Teraz wiemy, że jest to prawdą, a Blizzard zarejestrował już znak towarowy Diablo, także w świecie Sanktuarium znajdziemy się może szybciej niż sądzimy. Serial tworzony jest we współpracy Netflixa z firmą Activision, wydawcą i producentem gier komputerowych.

Pierwsze pogłoski o produkcji rozpoczęły się od wpisu Andrewa Cosby’ego, w którym napisał, iż jest w trakcie końcowych rozmów dotyczących napisania scenariusza i wystartowania z nowym serialem Diablo. Wpis ten jednak szybko zniknął. Jednak pół roku później Andrew znowu podał tajemniczą wiadomość o super tajnym projekcie przy jakim pracuje i który go bardzo ekscytuje. Media uważają, że oba wpisy są ze sobą mocno powiązane, a więc możliwe, że w najbliższym czasie doczekamy się jakichś oficjalnych zapowiedzi produkcji.

Źródło: screenrant

ZOBACZ TEŻ  Monsterland – pierwsza zapowiedź nowej antologii od Hulu

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.