Zaginięcie Madelaine McCann – zwiastun serialu dokumentalnego

15 marca 2019 | Newsy

Netflix wydał oficjalny zwiastun swojego nowego serialu dokumentalnego opowiadającego o najsłynniejszym zaginięciu do jakiego doszło w maju 2007 roku.

Trzy letnia dziewczynka Madelaine McCann będąc ze swoimi rodzicami na wakacjach w Portugalii, została porwana i nigdy nie odnaleziona.

W dokumencie zobaczymy nowe materiały dotyczące śledztwa. Na potrzeby produkcji przeprowadzone zostały także rozmowy z osobami zaangażowanymi w sprawę. Rodzina McCann jednak stanowczo odmówiła jakichkolwiek wywiadów i oświadczeń. Według niej serial ten nie pomoże w poszukiwaniu ich córki, a biorąc pod uwagę dalej aktywnie toczące się policyjne śledztwo może mu tylko zaszkodzić. Z kolei twórcy produkcji są przekonani, że dzięki dokumentowi pomogą w rozwiązaniu tajemnicy.

Premiera serialu już dziś na Netflixie. Produkcja składa się z 8 odcinków.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  What We Do in the Shadows – sezon 2. jest już w produkcji!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Zarejestruj się już dziś w AMAZON PRIME VIDEO - 1. miesiąc za darmo, a potem 49 ZŁ ROCZNIE!