pixel

Przeczytano:

Zaginięcie Madelaine McCann – zwiastun serialu dokumentalnego

15 03 2019 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Netflix wydał oficjalny zwiastun swojego nowego serialu dokumentalnego opowiadającego o najsłynniejszym zaginięciu do jakiego doszło w maju 2007 roku.

Trzy letnia dziewczynka Madelaine McCann będąc ze swoimi rodzicami na wakacjach w Portugalii, została porwana i nigdy nie odnaleziona.

W dokumencie zobaczymy nowe materiały dotyczące śledztwa. Na potrzeby produkcji przeprowadzone zostały także rozmowy z osobami zaangażowanymi w sprawę. Rodzina McCann jednak stanowczo odmówiła jakichkolwiek wywiadów i oświadczeń. Według niej serial ten nie pomoże w poszukiwaniu ich córki, a biorąc pod uwagę dalej aktywnie toczące się policyjne śledztwo może mu tylko zaszkodzić. Z kolei twórcy produkcji są przekonani, że dzięki dokumentowi pomogą w rozwiązaniu tajemnicy.

Premiera serialu już dziś na Netflixie. Produkcja składa się z 8 odcinków.

Źródło: comingsoon

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również