Zaginięcie Madelaine McCann – zwiastun serialu dokumentalnego

}

Data: 15 marca 2019

a

Kategorie: Newsy

Netflix wydał oficjalny zwiastun swojego nowego serialu dokumentalnego opowiadającego o najsłynniejszym zaginięciu do jakiego doszło w maju 2007 roku.

Trzy letnia dziewczynka Madelaine McCann będąc ze swoimi rodzicami na wakacjach w Portugalii, została porwana i nigdy nie odnaleziona.

W dokumencie zobaczymy nowe materiały dotyczące śledztwa. Na potrzeby produkcji przeprowadzone zostały także rozmowy z osobami zaangażowanymi w sprawę. Rodzina McCann jednak stanowczo odmówiła jakichkolwiek wywiadów i oświadczeń. Według niej serial ten nie pomoże w poszukiwaniu ich córki, a biorąc pod uwagę dalej aktywnie toczące się policyjne śledztwo może mu tylko zaszkodzić. Z kolei twórcy produkcji są przekonani, że dzięki dokumentowi pomogą w rozwiązaniu tajemnicy.

Premiera serialu już dziś na Netflixie. Produkcja składa się z 8 odcinków.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  What We Do in the Shadows – sezon 2. jest już w produkcji!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.