Amazon stworzy serial na podstawie gry Mass Effect

}

Data: 25 listopada 2021

a

Kategorie: Newsy

Platforma Amazon Prime Video pracuje nad nowym dużym i drogim projektem. Ogłoszono, iż kultowa gra Mass Effect doczeka się swojego aktorskiego serialu.

Amazon jest obecnie na etapie finalizowania zakupu praw do ekranizacji gry należącego do gatunku science fiction. Projekt ten jest efektem sukcesu jaki osiągnał serial Koło czasu. Nie podano dokładanych statystyk, ale jak mówi Jennifer Salke, szefowa Amazon Studios, oglądalność tej produkcji przerosła ich najśmielsze oczekiwania. Sukces ten utwierdził włodarzy platformy w tym, iż dobrze jest inwestować w seriale fantasy.

Pierwsza część gry Mass Effect wydana została w 2007 roku. Obecnie trwają prace nad piątą częścią. Gracz wciela się w dowódcę Shepherda, który zbiera załogę złożoną z ludzi i różnych ras kosmitów, aby stawić czoła starożytnemu zagrożeniu, które może zniszczyć życie w całej galaktyce.

Źródło: Dark Horizons

ZOBACZ TEŻ  Russian Doll sezon 1. – mamy pełny zwiastun!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.