Klip z drugiego sezon Saved by the Bell – oryginalna ekipa składa hołd zmarłemu Screechowi

j

Autor: Agata Popis

}

Data: 25 listopada 2021

a

Kategorie: Newsy

Peacock ujawnia nowy klip z premierowego odcinka drugiego sezonu Saved by the Bell, przedstawiający hołd dla Screecha, granego przez oryginalnego członka obsady Dustina Diamonda, który zmarł na początku tego roku w wieku 44 lat z powodu raka.

W udostępnionym klipie z drugiego sezonu Saved by the Bell oryginalny gang, czyli Zack (Mark-Paul Gosselaar), Slater (Mario Lopez), Kelly (Tiffani Thiessen), Jessie (Elizabeth Barkley Lauren) i Lisa (Lark Voorhies) zebrali się w The Max, aby odbyć sentymentalną podróż i upamiętnić ich zmarłego przyjaciela. Klip przedstawia również kultowego robota Screecha, Kevina, gdy podaje paczce nowy dodatek do menu knajpy, czyli Screech’s Spaghetti Burger.

W nowej wersji Saved by the Bell występują Dexter Darden, Josie Totah, Haskiri Velazquez, Mitchell Hoog, Alycia Pascual-Pena i Belmont Cameli. Dołączają do nich powracający członkowie oryginalnej obsady, w tym Mario Lopez i Elizabeth Berkley Lauren jako stali bywalcy serialu, a także Mark-Paul Gosselaar, Tiffani Thiessen i Lark Voorhies.

W drugim sezonie Saved by the Bell Bayside High przygotowuje się do rywalizacji w Southern California School Spirit Competition. Daisy jest zdeterminowana, aby nie dać się zwieść „bzdurom Bayside”, ale kiedy nowa urocza uczennica zostaje wybrana na wiceprezesa rady uczniowskiej, znajduje się w trudnej sytuacji. Mac postrzega rywalizację jako sposób na wyjście z cienia ojca. Jamie opiera się na Lexi po rozwodzie rodziców, podczas gdy Lexi stara się być bardziej wyrozumiałą dziewczyną; Aisha szuka nowego ujścia po odwołaniu piłki nożnej; DeVante znajduje miłość, a Slater i od niedawna singielka Jessie zbliżają się do siebie pomimo burzliwej romantycznej przeszłości.

Saved by the Bell zostało napisane oraz wyprodukowane przez zdobywczynię nagrody Emmy, scenarzystę i producentkę 30 Rock, Tracey Wigfield. Peter Engel i Franco Bario są również producentami wykonawczymi. Serial jest produkowany przez Universal Television dla Peacock.

ZOBACZ TEŻ  The Peripheral – Eli Goree dołącza do obsady

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze