Russian Doll

Russian Doll sezon 1. – mamy pełny zwiastun!

10 stycznia 2019 | Newsy

Netflix opublikował zwiastun swojej kolejnej produkcji, której premiera odbędzie się 1 lutego. Serial może być dość ciekawy, bowiem podejmuje tematykę pętli czasowej.

W roli głównej Natasha Lyonne, która ma bardzo nietypowy problem. Od jakiegoś czasu ciągle przeżywa ten sam dzień. Co wieczór idzie na imprezę, na której umiera, po czym rano budzi się i jest cała i zdrowa.

Lyonne wraz z Leslye Headland są autorkami scenariusza. Wraz z Jamie Babbit również reżyserują wszystkie odcinki. W obsadzie zobaczymy m.in. Grete Lee, Yul Vazquez, Elizabeth Ashley i Charlie Barnett.

Sezon składać się będzie z 8 epizodów. Całość dostępna będzie od 1 lutego w serwisie Netflix.

Źródło: screenrant

ZOBACZ TEŻ  Historia Lisey – Julianne Moore na pierwszych zdjęciach z serialu

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram