w

Aktor z serialu Pamiętniki wampirów, Paul Wesley, zagra w nowym serialu

wwO8wncZ nQx
Źródło: Zimbio

Znany z krwistej produkcji Pamiętniki wampirów aktor polskiego pochodzenia, Paul Wesley, już niebawem znowu zagości na małych ekranach. Chociaż od czasu zakończenia emisji serialu o wampirach odegrał kilka filmowych ról, fani czekają na możliwość oglądania go regularnie w odcinkach. Już niedługo nadarzy się ku temu okazja.

Widzowie znają go przede wszystkim jako Stefana Salvatore, jednego z (ekhem, bardzo przystojnych) braci wampirów, głównych bohaterów serialu Pamiętniki wampirów. Serial był emitowany od 2009 do 2017 roku – najwierniejsi fani Paula Wesleya mogli więc zdążyć stęsknić się za jego grą aktorską (no bo przecież nie za urodą). Jak donoszą media, aktor będzie odgrywał jedną z ról nowego serialu CBS.

Ostatnia produkcja Paula Wesley’a była nie z tego świata i kolejna również będzie nawiązywała do fantastyki. Aktor dołączy bowiem do obsady serialu produkcji Kevina Williamsona, noszącej tytuł Tell Me a Story. Będzie to mroczny serial z dreszczykiem, osadzony we współczesnym Nowym Jorku i nawiązujący do… dobrze znanych nam z dzieciństwa bajek. Będziemy mieli okazję poznać wątki z Czerwonego kapturka, Trzech małych świnek czy Jasia i Małgosi na nowo – oby tylko nie zrujnowało nam to dzieciństwa!

Pamiętniki wampirów przedstawiły Wesley’a jako atrakcyjnego krwiopijcę, a serial Tell Me a Story ukaże aktora w zdecydowanie mniej zachwycającej wersji. Paul Wesley wcieli się w rolę Eddiego, dealera narkotykowego i złodzieja, zmagającego się z nałogiem.

Wiemy, że oprócz Wesley’a na planie Tell Me a Story mają pojawić się Kim Cattrall i Billy Magnussen. Wciąż nie ujawniono daty premiery serialu.

Ula Zywer

Napisane przez Ula Zywer

Pochłania seriale wszelkiego rodzaju, ale najbardziej lubuje się w komediowych. Fanka dobrych soundtracków, zarówno serialowych, jak i filmowych. Szczególnie ceni sobie produkcje z nieoczywistym zakończeniem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

lord of the rings 150x150

Władca Pierścieni: co już wiemy o serialu

alienista

Alienista – konstrukcja zbrodniczego umysłu [Recenzja]